Eredményeink 2009/2010
Tanuló neve | osztály | verseny/pályázat | helyezés/eredmény |
Szekretár Enikő | 11.C |
Nemzetközi képzőművészeti pályázat Lengyelország, "Chopin emlékév" |
különdíj |
Erdélyi Huba Csaba | 11.B |
Magyar Tolkien Társaság "Tolkien pályázat" számítógépes grafika kategória |
2. |
Erdélyi Huba Csaba | 11.B |
Almus Pater ZRt. Művészeti pályázat középiskolai kategória |
1. |
Hungyi Ildikó | 2/14M |
Almus Pater ZRt. Művészeti pályázat középiskolai kategória |
különdíj |
Déri Levente | 9.B |
Szakács Jenő Fizikaverseny Bács-Kiskun megyei döntő |
1. |
Kovács Kitti Mónika | 11.C |
"Zenei és vizuális nevelés" Erkel Ferenc Emlékév pályázat |
különdíj |
Szűcs Ádám | 11.C |
"A víz élet" nemzetközi környezetvédelmi pályázat |
különdíj |
Szekretár Enikő | 11.C |
"A víz élet" nemzetközi környezetvédelmi pályázat |
különdíj |
Nagy Ildikó | 10.C |
"Fiatalok az épített és természeti környezet védelméért" Országos képzőművészeti pályázat |
különdíj |
Varga Enikő | 10.C |
"Fiatalok az épített és természeti környezet védelméért" Országos képzőművészeti pályázat |
különdíj |
Hornok Dávid | 10.C |
"Fiatalok az épített és természeti környezet védelméért" Országos képzőművészeti pályázat |
különdíj |
Szigetvári László | 10.C |
"Fiatalok az épített és természeti környezet védelméért" Országos képzőművészeti pályázat |
különdíj |
Horváth Henrietta | 10.C |
"Fiatalok az épített és természeti környezet védelméért" Országos képzőművészeti pályázat |
különdíj |
Pálfi Nikoletta | 10.C |
"Fiatalok az épített és természeti környezet védelméért" Országos képzőművészeti pályázat |
különdíj |
Márton Boglárka | 10.C |
"Fiatalok az épített és természeti környezet védelméért" Országos képzőművészeti pályázat |
különdíj |
Kis Szilvia Alíz | 11.A |
"Fiatalok az épített és természeti környezet védelméért" Országos képzőművészeti pályázat |
különdíj |
Furda Vanda | 11.C |
"Fiatalok az épített és természeti környezet védelméért" Országos képzőművészeti pályázat |
különdíj |
Kovács Kitti | 11.C |
"Fiatalok az épített és természeti környezet védelméért" Országos képzőművészeti pályázat |
különdíj |
Pászti-Tóth Enikő | 11.C |
"Fiatalok az épített és természeti környezet védelméért" Országos képzőművészeti pályázat |
különdíj |
Csaba Henrietta | 11.C |
"Fiatalok az épített és természeti környezet védelméért" Országos képzőművészeti pályázat |
különdíj |
Déri Levente | 9.B |
Gordiusz Matematika Verseny megyei döntő |
4. |
Horváth Szabolcs | 11.A |
Gordiusz Matematika Verseny megyei döntő |
7. |
Lautner Tamás | 12.A |
Gordiusz Matematika Verseny megyei döntő |
9. |
Farkas Dorina | 10.C |
Gordiusz Matematika Verseny megyei döntő |
11. |
Szekretár Enikő | 11.C |
"Hét évszázad papírtitkai" Országos rajzpályázat |
2. |
Bali Violetta és Szabó Viola | 11.b és 13/M |
"Földünk csak egy van" környezetvédelmi verseny döntő |
2. |
Bajer Fanni | 11.C |
OKTV rajz és vizuális kultúra döntő |
12. |
Molnár Bianka | 12.B |
OKTV rajz és vizuális kultúra döntő |
17. |
Nagy Gábor | 11.C |
OKTV rajz és vizuális kultúra döntő |
32. |
Pászti-Tóth Enikő | 11.C |
OKTV rajz és vizuális kultúra középdöntő |
helyezett |
Furda Vanda | 11.C |
OKTV rajz és vizuális kultúra középdöntő |
helyezett |